Lamamiskontsert Peeter Rebasega

19. nov. 2023 19:00 - 19. nov. 2023 21:00 Joogaruum, Ristiku 10

Hea kaasteeline!

Oled oodatud müstilisele Yin jooga rännakule, mida saadab suurepärane muusik Peeter Rebane möiraphone`il. Peetri sõnul oli tal möiraphone`i loomise algtõukeks huvi saada teada millist häält teeks eriti pikk pillikeel. Algselt 6m pikkuste keeltega pill osutus küll veidi raskesti mängitavaks kuna oleks vajanud kolmemeetriseid käsi. Nii edasi katsetades jõudis ta tänase, täiesti mängitava, kuid siiski pea kolmemeetrise instrumendini. Olenemata pikkusest on möiraphone põhikõlaks tugev harmoonilistest ülemhelidest tulvil toon, mis meditatiivse tegevuse taustaks sobib suurepäraselt.

Yin jooga puhul on tegemist mõnusalt pehme ja maandava joogastiiliga, kus kasutatakse polstreid ja patju, et keha saaks sügavalt lõdvestuda ning meel vaigistuda. Selle tulemuseks on tihtipeale võimas siserännak, mis aitab näha iseennast ja oma elu selgemini. See joogastiil sobib pea kõigile ja ei eelda absoluutselt mingisugust varasemat kokkupuudet joogaga. Seega on matile oodatud ka need, kes pole kunagi varem joogatanud. Soovikorral võid kontseri ka lihtsalt patjadel pikutades nautida.

Tund toimub pühapäeval 19. novembril kell 19.00-21.00. Yin jooga osa juhendab Allan Laine. Energiavahetuse hind Joogaruumi kuukaartide omanikele 15.- ja teistele 25.-. Tasuda saab kohapeal sulas, arve alusel ülekandega või Stebby kaudu.
PS! Sellesse tundi on vaja kindlasti registreeruda ja selleks kirjuta gerli@joogaruum.ee.

Pühapäeval tule palun vähemalt 10 min varem kohale, et saaksime täpselt alustada. Kõik abivahendid on kohapeal olemas (matid, padjad ja pleedid), aga võimalusel võid oma pleedi kaasa ka võtta. Pane end soojalt riidesse, sest Yin jooga ajal võib muidu jahe hakata.

Müstiliselt põneva kohtumiseni!

Vaata ka üritust Facebookis