Yin rännak koos Kristina Antšakiga

14. jaan. 2024 19:00 - 14. jaan. 2024 21:00 Joogaruum, Ristiku 10

Hea kaasteeline!

Oled oodatud müstilisele Yin jooga rännakule, mida seekord saadab üdini naiselik Kristina Antšak. Kristina leidis tee laulmiseni mõned aastad tagasi, kui tema hing hakkas tundma soovi väljendada end muusika ja laulmise kaudu ja temani jõudis ka tore pill ukulele. Viimased 3 aastat on ta hoidnud lauluringe ja loonud lauluruumi erinevatel sündmustel, Helisevad Sõsarad lauluõdede koosluses ja ka iseseisvalt siin ja sealpool Eestit ja mujalgi. Kristina laulab laule, mis puudutavad hinge ja on laetud armastuse ning looduse väega.
Tema laulusalves on nii eestikeelseid ja regivärsilisi lugusid, omaloomingut kui ka kaugematelt maadelt ja teistest kultuuridest väestavaid laule. Ta saadab end ukulelel ja tasapisi teeb tutvust ka kitarriga. Millised laulud just sel õhtul helisema hakkavad, selgub juba kohapeal, nii kuis tunne ja ruum loob ja juhatab.

Yin jooga puhul on tegemist mõnusalt pehme ja maandava joogastiiliga, kus kasutatakse polstreid ja patju, et keha saaks sügavalt lõdvestuda ning meel vaigistuda. Selle tulemuseks on tihtipeale võimas siserännak, mis aitab näha iseennast ja oma elu selgemini. See joogastiil sobib pea kõigile ja ei eelda absoluutselt mingisugust varasemat kokkupuudet joogaga. Seega on matile oodatud ka need, kes pole kunagi varem joogatanud.

Tund toimub pühapäeval 14. jaanuaril kell 19.00-21.00. Yin jooga osa juhendab Allan. Energiavahetuse hind Joogaruumi kuukaartide omanikele 10.- ja teistele 20.-. Tasuda saab kohapeal sulas, arve alusel ülekandega või Stebby kaudu.

PS! Sellesse tundi on vaja kindlasti registreeruda ja selleks kirjuta gerli@joogaruum.ee.

Pühapäeval tule palun vähemalt 10 min varem kohale, et saaksime täpselt alustada. Kõik abivahendid on kohapeal olemas (matid, padjad ja pleedid), aga võimalusel võid oma pleedi kaasa ka võtta. Pane end soojalt riidesse, sest Yin jooga ajal võib muidu jahe hakata.

Kohtumiseni!

FB üritus