Elu Pühitsus – Jooga, Laulu ja Tantsu retriit

22. apr. 2022 17:30 - 24. apr. 2022 16:30 Koolimäe loomemaja

Armsad poisid ja tüdrukud, mehed ja naised, loojad, elunautlejad ja armastuse külvajad.

Just Sind ootame seekord meiega kolmepäevasele puhkusele, kui soovid endas mängulusti avada ja seda väljendada. Anname käe sisemisele lapsele, et ta oma rõõmus ja naudingus meid ärataks ja õpime end vastu võtma oma suurust austavalt.

Avame end läbi jooga, läbi hääle ja tantsu. Anname endale aega avaneda ja loome endale ruumi avarduda.

Teeme emale pai, Maa emale- läbi toidu õnnistamise ja võtame vastu Elu, läbi enda vastutuse ja austusega esivanemate ees.

Meie kaaslooja helide keeles ja häälesättes on Indrek Tammoja, kellega koos loome ruumi, kus häbenemata häälida ja oma kehas heliseda.

Tantsupõranda vallutavad meie oma kehad, mis on loodud liikumiseks ja liigutamiseks. Kingime endale vaba väljenduse ja pöörase tantsuõhtu.

Igas päevas loome kohalolu joogatades ja lõdvestume aegruumis kõiges selles, mis on.

Namaste “Jumalik minus austab jumalikku sinus”.

Retriit toimub ca tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast Haljala vallas, kus meid ootab armas hiljuti renoveeritud Koolimäe Loomemaja, mis asub männimetsas otse mere ääres. Oodatud on kõik, keda see eelnev kõnetab. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425.

Kohtume reedel 22. aprillil kell 17.30 Koolimäe Loomemajas ja lõpetame laagri pühapäeval 24. aprillil kell 16.30.

Retriidi hind on 285.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha laagris kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: aprilli retriit). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas. Summa sisaldab nii majutust kui taimseid söögikordi (va transport).

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee.
Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 10 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata.

Retriidi ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses.

Armastusega,
Gerli ja Ereli