Hingekanalduste päev. Teema: IGATSETUD LÄHISUHE

4. nov. 2023 12:30 - 4. nov. 2023 17:30 Joogaruum, Ristiku 10

Kui kaks inimest päriselt teineteisega kohtuvad, siis see on üks maagilisemaid hetki.

Usun, et me kõik oleme neid hetki kogenud, sõltumata sellest, kas nendest hetkedest said minutid, päevad või aastad. See kohtumine, kui me pilgud kohtuvad, kus sõnu polegi vaja ja miski meie sees saab väga sügavavalt puudutatud. See võib juhtuda lähedase, tuttava, võhivõõraga, teadlikult või ootamatult ja see toob meid kokku. See kohtumine on puhas, tingimusteta, selles lahustub eraldatus ja sünnib sügav lähedus teineteisega.
Erinevad tasandid aitavad meil näha võimalusi kuidas elada. On võimalus elada varjus või väes, luua eraldatust või lähedust, üksindust või ÜKS KÕIKSUST ja selles mängus on üks mängujuht – s i n a i s e.

Inimlikus mängus aktiveerub kiiresti meie ego kui miski „ohustab“ meie Mina pilti ja me asume kaitsesse – kaitseme iseennast, teadvustamata, et see on kaitse mitte t u n d a.
Selle asemel, et oma tundeid läbi tunda, valime iseennast mitte t u n d a ja see eraldatuse valu ning igatsus armastuse järgi paneb meid seda väljast poolt otsima. See paneb meid armastust välja teenima, sellele tingimusi seadma ja enda sees pidevat ohvri, agressori, päästja dünaamikat kogema. Kõige suuremad hävitustööd maailmas on sündinud sellest igatsusest, olla armastatud. Nii suur on meie valu jõud.

Kui ma vaatan Sulle alt üles- oled JUMAL
Kui ma vaatan Sulle ülevalt alla- oled Rumal.
Kui ma vaatan Su silmadesse- kohtun Iseendaga.

Kui me valime kohtumise iseendaga, siis meie suurim väärtus on ühendus enda sees ja pidev avardumine iseendale ja oma elule. Sellel tasandil me näeme, et teised on selleks siin, et ma saaksin tunda- iseennast ära tunda. Avarduda oma puhtale teadvusele, alistudes oma jumalikule tõele, olla oma Elu teadlik looja.
Sellel tasandil me näeme, et Vari pole muud kui vangistatud Vägi, eraldatus on illusioon ja selles peitub uus läheduse kood, ükskõiksusest saab Tervikut teeniv soov.
Sellel tasandil oled Sina Minu Kõrgem mina, kes laitmatu täpsusega mängib mulle lahti, minu Kõrgemat plaani. Ja mina Sinu Jumaliku plaani teenistuses.

See päev on Sulle:
Kui Sa soovid astuda egopõhisest teadvusest südame teele.
Kui Sa soovid valida ennast, ka siis kui teine seda ei tee.
Kui Sa soovid Ise olla lahendus ja lahustada endas see, mis lubab teisel muutuda.
Kui Sa oled väsinud vastutamast teiste tunnete eest ja soovid suhetes lähedust tunda.
Kui oled väsinud vastutusest, et Sinust sõltub koge pere ja teiste läheduse õnn.

Mõned näited uskumustest, mis loovad eraldatust ja panevad meid tundma ohvrina või võitlema iseenda ja teistega ja päästma teisi selleks, et mitte tunda.
– Mees naeruvääristab naist!
– Naine vastutab pere koospüsimise eest!
– Meestele peab alati õigus jääma!
– Oma tundeid naisele väljendades võin ta kaotada!
– Ma pole naisena mitte kunagi piisav!
– Vanem laps saab aru!
– Mehed lõhuvad perekonna!
– Õige mees vajab mitut naist!
– Rikas naine tõukab mehed eemale!
– Pere teeb mind õnnelikuks!
– Naine ei saa ilma meheta hakkama!
– Lapsed vastutavad mehe tegude eest!
– Mehel hakkab ühe naisega igav!

Need piiravad uskumused on enamasti peidetud väga peenel kujul ja selle olemasolule viitab teatud kindel muster, millest seni pole välja saanud.
Kuna me otsime alati kinnitust sellele millesse me usume, siis nendele alateadlikele piiravatele uskumustele saame oma elus alati kinnitust.

Mida me sellel kokkusaamisel teeme:
1) Sa saad ettekujutuse hingekanaldustest, mis avab mõistmise, kuidas meie hing meiega suhtleb.
2) Alistumine oma kõrgemale plaanile, mis tähendab vastuseisu lahustamist, et me saaksime oma tundeid lõpuni tunda. Nii saab seiskunud energia liikuma ja uus tulla.
3) Kuidas transformeerida energiat läbi uue uskumuse, et meie taju reaalsuse suhtes saaks muutuda.
4) Hingekanaldused igatsetud lähisuhte teemal (vastavalt soovijatele ja ajalisele võimalusele).

Oodatud on kõik, keda see eelnev kõnetab ja eelnev kokkupuude hingekanaldustega pole sugugi vajalik. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425.
Kohtume laupäeval 04. novembril kell 12.30 Joogaruumis, Tallinnas Ristiku tn 10-2.
Osavõtutasu on 50.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha kindlustad tasudes 20.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: hingekanalduste päev). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas.

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee. Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 2 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata. Ürituse ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses.

Põneva kohtumiseni,
Ereli ja Gerli

PS vaata ka üritust Facebookis