JOOGARUUMI suvekohting – Mäng Midrilinnuga!

21. juuli 2023 12:30 - 23. juuli 2023 17:00 Muhu Namaste - Vana-Tähvena, Simiste küla, Muhu vald, Saare maakond

Joogaruumi suvelaagri väravad avanevad seekord Muhu saarel, et looduse keskel oma loomupärast austada ja kehasse ankurdudes maagia väes uusi võimalusi avastada. Laager on kõigile, kellel soov e l a d a on suurem kui tuttavast ja turvalisest kinni hoida. See on aeg kui pühendume oma hinge ja vaimu vajadustele, et meie puhas olemus saaks teostada end läbi meie. Meie fookus on tõe nägemisel ja teadlikuks saamine enda energiaväljas olevatele piirangutele, mistõttu me pole teadlik enda võimest oma hinge soove ellu viia. „Kui sa oled võimeline sellest unistama, oled võimeline seda ka looma“. „Kui see on see, mida sa päriselt tahad, on sul ka võime seda luua“.

Mis saarel sündima hakkab: Teeme joogat, aktiivsema ja energilisema osa täidab Vinyasa tund ja sügavamat paitust ning vaikust pakub Yin jooga. Teeme Hingekanaldusi, et kuulda ja saada kinnitust kõigele sellele, mida juba teame, ent toome need teadvusesse ning vaatame alateadlikke piiravaid uskumusi, millega ennast väikemaks teeme ja oma varjutasandile kinni jääme.

Õpime tundeid usaldama ja nende potentsiaali kasutama:

  • Tunnistame ebaõnnestumise kasutegurit
  • Saame häbiga sõbraks
  • Pöörame naeruvääristamine enesekindluseks
  • Astume väärtusetuse tundest Vaba Olemisse
  • Toome end eraldatuse tundest Tervikusse

 

Lisaks loome ühendusi ja harjutusi looduses ja loodusega, et kogeda kuidas oleme ühenduses ja kuidas teineteist tunda. See, mis jäi nimetamata, üllatab meid koha peal. See miski, mis saab sündima sinust ja minust, üheskoos- kõigi meie vahel, keda see aegruum kokku toob.

 

Muhu Namaste talu - Joogaruumi suveretriit

Meie ühisloomine toimub seekord Muhu saarel, Namaste talus. Oodatud on kõik, keda see eelnev kõnetab. Eelnev kokkupuude joogaga pole vajalik. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425.

Suvekohting saab alguse reedel 21. juulil kell 12.30 ja laagri lõpetame pühapäeval 23. juulil kell 17.00.

Retriidi hind on 370.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha laagris kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: juuli retriit). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas. Summa sisaldab nii majutust kui taimseid söögikordi (va transport). Kui probleemiks transport, siis kirjuta ja leiame sulle koha kellegi autos.

 

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee. Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 10 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata. Retriidi ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses.

Armastusega, Gerli ja Ereli ❤️

FB link