Joogaruumi suvekohting

18. juuni 2021 17:00 - 20. juuni 2021 17:00 Halljala vald

Iseendasse tulemine- iseendaks olemine!

Saadame Sulle kutse tulla kokku ühes ja selles üksolemises olla üksinda.
See kaunis, igatsetud üksindus, kus puudub üksildus. See endaga olemine ja terviku tunnetus, kus puudub puudus.
Loome ühenduse uskumuste, tunnetega, mis meid ikka ja jälle endast lahutavad ja mis takistavad olla autentsed ja endaga kontakti jääda. Ikka selleks, et luua armastavat suhet iseendaga ja näha selle peegeldust maailmas.
Üle pika aja tekkis äratundmine, et luua üheskoos ruum, kus saame kogeda, jagada, joogatada (kavas nii Vinyasa kui Yin jooga tunnid).
Suur au on jagada oma lugu ja lugudest välja tulemist. Sündmusi, mis äratanud meid uude reaalsusesse ja loobumisi sellel teel, et vastu võtta usalduses see nähtamatu, mis meie poole oli teel. Kogetud hirmud, mis sisaldasid samas koguses armastust. Lagunenud suhted ja uute suhete sünd.
Usaldades kosmilist väge, mis meid kõiki liigutab ja kes me kokku saame seal, pole kahtlust, et looming sünnib enam jaolt koha peal ja energiad, mis sel hetkel kõige tugevamalt esil, meie kõrgemaks hüvanguks meid teenimas.
Teekond iseendasse- kulgemine läbi pooluste (teemad, mis meid teekonnale viivad ja praktikad mida kasutame):
  • Sise- ja väline maailm
  • Nais- ja meesprintsiip. Sisemine laps.
  • Pühalikkus ja inimlikkus
  • Vaimsus ja maisus, nähtamatu ja nähtav
  • Kuulamine ja väljendamine
  • Vaikus ja Heli
  • Pimedus ja Valgus
Lisaks: energiatöö, kanaldused, hingamise praktika, meditatsioon, human design.
Meie joogalaager toimub ca tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast Haljala vallas, kus meid ootab armas hiljuti renoveeritud maja, mis asub männimetsas mere ääres. Ootame kõiki, keda see eelnev kõnetab ja varasem joogakogemus pole sugugi vajalik.
Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425.
Kohtume reedel 18. juunil kell 17.00 ja lõpetame laagri pühapäeval 20. juunil kell 17.00.
Laagri hind on kuni 16. maini 210.- ja sealt edasi 250.- eur. Registreerimiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee ja oma koha laagris kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: joogalaager). Kogusumma palume tasuda hiljemalt 15ndaks juuniks. Summa sisaldab nii majutust kui taimseid söögikordi (va transport).
Armastusega, Ereli ja Gerli
Vaata sündmust Facebookis