JOOGARUUMi suvelõpupidu – Mäng Vabaduseni

8. sept. 2023 17:00 - 10. sept. 2023 17:00 Koolimäe loomemaja

Meie teine kohting lükkus augustist septembrisse ja see toimub Koolimäe Loomemajas.

Seekord oleme Vinyasa lainel ja tähelepanu on mängul, rõõmul ning selle kvaliteedi lubamisel oma igapäeva (k.a matile). Jälgime (elu)mängu läbi teadvustamise ja õpime jälgima oma keha ja liigutusi, looma korda oma meeltes.

Rõõm on meie Olemus. Vabadus sünnib sellest, kui liigume oma algolemusse.
Ja kuigi see kõlab kuhugi jõudmisena, siis me juba oleme kohal, kõigega. Meie tervikolemisest ei puudu miski, kuid siiski ei vali me alati ennast, ega tunne huvi, mis paneb mind tegema neid valikuid, kus jätame iseennast.

Jooga tähendab liitu. Ühinemist. Ja see iseendas liidu pühitsemine ja rõõmu tähistamine on miskit, mis on igaühe enda teha. Põhjust tähistamiseks on palju, kuid meie fookus on enamasti sellel, mis on puudu. Üks, mis on kindel- kui meie üks ja ainus fookus on puudusel, siis sellest juba puudust ei tule!

See kuum suvekohting on loodud, et rõõmustada elamise ja olemise üle. Me loome endale ruumi, kus on r u u m i sügavustele ja kõrgustele, inimlikkusele ja jumalikkusele, maisusele ja vaimsusele.

Kavas:

  • Mängulised Vinyasa tunnid
  • Avastusretk looduses
  • Varjust vabastavad Hingekanaldused teemal mäng ja rõõm, et mõista, miks me pole neid tähtsustanud ja valinud.
  • Saun, meri
  • Vestlusõhtud
  • Muusika ja tants
  • Maitsev taimetoit
  • Aega logeleda ja olla o l e m i s e s.

 

Retriit toimub ca tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast Haljala vallas, kus meid ootab armas hiljuti renoveeritud Koolimäe Loomemaja, mis asub männimetsas otse mere ääres. Oodatud on kõik, keda see eelnev kõnetab. Eelnev kokkupuude joogaga pole vajalik. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425.

Kohtume reedel 08. septembril kell 17.00 Koolimäe Loomemajas ja lõpetame laagri pühapäeval 10. septembril kell 17.00.

Retriidi hind on 315.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha laagris kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: augusti retriit). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas. Summa sisaldab nii majutust kui taimseid söögikordi (va transport). Kui probleemiks transport, siis kirjuta ja leiame sulle koha kellegi autos.

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee.
Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 10 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata. Retriidi ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses.

Rõõmsa kohtumiseni,
Ereli ja Gerli ❤️

Jälgi üritust ka Facebookis