Minu AegRuum

Minu AegRuum lll moodul – Eneseteostus

26. nov. 2022 09:00 - 27. nov. 2022 10:00 Joogaruum

Seekord viime oma tähelepanu oma sisemisele Geeniusele, et tuua nähtavale see osa endast, mis esindab meie sügavamat eesmärki elus.

Igaühe unikaalsus (geniaalsus) on kordumatu, ning seetõttu ei saa me enam teineteist matkida ja kellegi teise meele järgi olla. Teekond aga oma sügavama olemuseni võib tunduda hirmutav, kuna puutume endas kokku osadega, mis seni on jäänud tähelepanuta.

Meie unikaalne kood, millega oleme tulnud siia ellu ja seda teistega jagama, on tihti seotud ka enda nähtaval olemisega ning sellest tulenevalt võib meie takistav hirm olla seotud ebaõnnestumisega, hukkamõistuga, häbitundega, hirmuga naeruväärseks jääda, hülgamisega või sarnaste uskumustega bagu – ma pole piisav, keegi teine on parem, ma ei ole milleski hea, mul puudub vastav kogemus või väljaõpe, ma võin seda ju teha aga leiba see lauale ei too jne. Niipalju kui on inimesi on ka loodud lugusid.

Läbi hingesõnumite toome nähtavale need takistavad uskumused, mis töötavad meie endi vastu. Need uskumused on tihti kollektiivsed, pärinevad meie esivanematelt ja mida kanname oma süsteemis ja peame oma tõeks, nii teadlikult kui ka alateadlikult. Oluline, et igaüks ise avab oma koodid ja tunnetab tunnistamata tunded läbi oma füüsilise keha, et muutus saaks sündida ja kordused lõppeda.

See ärkamise aeg on kingitus meile kõigile, et teha endale ruumi ja nautida liikumis-, sõna-, mõtte-, tegevus- ja tahtevabadust, mida oleme õppinud läbi mitmete elude.

Armastus on alati vaba, tingimusteta.

Suur osa sellest nädalavahetusest on personaalsete Hingesõnumite kanaldamine. See aitab tuua nähtavale Varju uskumusi ja seda väga täpse sõnastusega. See on meie jaoks aastaid olnud lemmik abivahend, mis aitab võtta vastutuse oma elu eest ja ärgata lugudest. See meetod on kasvanud koos meiega läbi erinevate kogemuste ja praktikate, ning suurest soovist teadlikuks saada, kes ma olen ja vabastada oma suurim potentsiaal.

Kõik see toimub läbi sinu enda keha, läbi äratundmise ja tunnistamise. Kuna meie kehad on alati ausad, siis teenib see alati meie kõrgemat hüvangut, meie sügavat olemust.

Mõlemal päeval poputame oma keha Yin joogaga ja lubame endil olla ja kogeda just seda, mis hetkel on.

Moodulid on loodud ennekõike mõistmaks, et me kõik oleme vibratsioonilised olendid ja moodustame koondunud kujul mateeria. Õpime oma inimlikku olemust tunnistama, et avaneda jumalikule potentsiaalile ja ühendada need kokku maagiliseks Elu mänguks.

Taastame üha rohkem julgust elada olevikus, kus tõde on alati kättesaadav ja kogeme iseenda mitme dimensioonilist olemust.
________________________________________________________________________________________

Minu AegRuum on iseenda äratundmise ruum, mis on loodud selleks, et endaga kohtuda ja iseterveneda. Tervendame seda osa endast, mis on lahutatud ja ühendame taas tervikuga. Teeme seda keha tasandil, et energia saaks vabastatud rakutasandil ja soovitud muutused sündida.

Usaldame end tundeid taas tundma, et ennast ära tunda ja tunnistada. Tunnistama just neid tundeid, mis meie jaoks ebamugavad, mida eneses eitame, varjame ja mis meid varju teenistuses hoiavad.

Mida jagame:

  • Oskust oma keha kuulata ja seda usaldada.
  • Kontakti loomist oma keha pendliga, et see toetaks meie liikumist väes, mitte varjus.
  • Energia kanaldamist ja oma hinge sõnumite kuulamist ning seeläbi oskust näha haigust kui tervendajat.
  • Korduvate varjumustrite ja lojaalsuse mõistmise oskust oma päritolu süsteemile ja nendest välja astumist.
  • Oskust näha vastutust kui suurimat vabaduse mõõdet. Looja aspekti tunnistamist iseendas ja väe varjust vabastamise oskust.
  • Nähtamatu maailma nähtavale toomist ja selle tunnistamise tervendavat oskust.
  • Yin jooga toetavat ja tervendavat mõju.
  • Süsteemseid harjutusi, mis aitavad meil näha ja tervendada sidet oma päritolu perega, et võtta vastu oma suguvõsa vägi ja mõista ennast ja oma lugu.
  • Oskust näha elu kui ääretult põnevat mängu.

See, mis soovib meie seest välja tulla jagamisse, on miskit, mis on meiega koos küpsenud ja mida oleme praktiseerinud pea 12 aastat. Need hingesõnumid on toetanud meie kulgemist ja aidanud teadlikumalt luua oma elu. Nüüd on aga sügav äratundmine ja piisavalt julgust, et seda mängu üheskoos teiega kogeda ja oma piiritut olemust avastada.

Lähtume sellest, et kõik on energia ja õpime üha enam tundma enda algse olemuse sagedust, vabastama uskumusi ja lugusi, mis meie olemust pisendavad ja võtma vastutus oma elu eest, et väljenduda saaks meie oma sisemine Geenius ehk Jumalik aspekt ehk Siddhi ehk „Sisemine Laps“.

Oleme jaganud selle teekonna 6ks mooduliks. Iga moodul toetab ja valmistab ette järgmiseks, kuid igaüks neist on ka eraldi seeditav ja kehakoode avav.

MOODUL I
17-18. 09 Keha&Tervis (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL II
22-23.10 Päritolu perekond ja suhted (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL III
26-27.11 Isiklik eneseteostus (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL IV
14-15.01 Romantilised suhted (partnerlus ja seksuaalsus). (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL V
11-12.02 Küllus ja raha (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL VI
11-12.03 Sisemine Laps. Püha Liit. (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

Kõik AegRuumi moodulid toimuvad Joogaruumis, Tallinnas Ristiku tn 10-2. Osalema on oodatud kõik, keda see eelnev kõnetab. Eelnev kokkupuude energiatöö või joogaga pole vajalik. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425 (Gerli) või 5225080 (Ereli).

Teise mooduli hind kuni 23nda novembrini on 200.-. Peale seda 250.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: mooduli nimi). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas.

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee. Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 7 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata. Mooduli ärajäämisel või edasilükkumisel tagastatakse ettemaks täies ulatuses.

Kohtumiseni ❤!

FB