Minu AegRuum lV moodul – Romantilised Suhted

14. jaan. 2023 09:00 - 15. jaan. 2023 17:00 Joogaruum, Ristiku 10

Selles moodulis keskendume suhetele. Lähtume sellest, et kõik suhted saavad alguse meist endist ja eriti lähisuhe toob nähtavale, mida endas kanname. Kui me kanname endas uskumusi, et “Mehi ei saa usaldada” või “Ma usaldan meest sama palju kui ennast”, “Ma pole armastust väärt” või “Ma väärin armastust”, “Suhted on keerulised ja väsitavad” või “Mees ja naine on loodud koos looma”, “Naine kasutab meest ära” või “Mitte keegi ei saa mind ära kasutada kui ma ise seda ei taha”, siis otsime sellele kinnitust välisest ja saame kogeda, et just nii see on. See milline on meie uskumus, siis selle energia endast välja saatmisel oleme sellele magneetilised ja võimalik, et oleme sellele kinnitust otsinud ja saanud juba kogu oma elu.

Vastavalt sellele, millesse usume, kogeme erinevaid sagedusi ja loome täiesti erinevaid reaalsusi.

Need lihtsustatud näited kaasaskantavatest lugudest aitavad näha kuidas läbi teiste, eriti lähisuhete, tuleb nähtavale, kuidas oleme suhtes iseendaga ja millised on lood (uskumused) meil suhete kohta, millele väljastpoolt kinnitust otsime. Ehk siis, kuidas yin ja yang energia (sisemine mees- ja naisenergia) meie sees kohtuvad.

Paradoks on aga see, et enamasti me ei teadvusta, et istume lugude sees ja peamiselt seetõttu, et need on justkui käsikirjadena meie geenikoodis sees. Mitte keegi pole meile öelnud, et see millesse usume on meie vaba tahe, meie sünniõigus ja me võime luua päris oma reaalsuse.

Nagu ikka lähtume me tervikust, mis on saanud alguse emast ja isast, naisest ja mehest ja mõistmisest, et need kaks kuuluvad kokku, nad on üks.

Nii nagu me ei saa öelda, et ma sain oma elu vaid ema kaudu või vastupidi, isa kaudu. Igal lapsel on ema ja isa ning tänu nendele sain ma elu. Ma ei saa salata ühte neist maha, salgamata ennast.

See on enesetunnistamise teekond ja liikumine tervikusse.

Kui räägime tervikust, siis tervikust pole midagi ära võtta ja juurde panna, sest see on TERVIK. Sina oled tervik. Tervikust saab alguse tervis ja terved, rahuldust pakkuvad suhted. Tervikusse mahuvad kõik emotsioonid ja tunded, kõik “halb ja hea”, vari ja valgus, mida oleme tulnud siia tunnistama. Me liigume selles suunas, igaüks oma tempos ja see on pidev kasvamise ning teadvustamise tee.

Seekordne moodul on loodud Sulle kui soovid muutust oma suhetes ja sul on valmisolek võtta vastutus oma loomingu eest. Me ei pea leppima vähemaga ja samas ei saa me salata maha seda, mis hetkel loodud.

See moodul aitab tuua nähtavale miks suhted lõppevad või suhet ei teki.

Läbi kanalduste tuleb nähtavale korduvate mustrite põhjus ja nähtavale, milliste lugude sees me istume ja lahendused, kuidas muuta ära see oma kehas, teha muutus oma kehakoodides.

Lisaks erinevatele harjutustele teeme kanaldusi soovijatele ja kasvame üheskoos läbi teiste lugude tunnistamise. Tunnistatud saavad tunded, et õppida ennast tundma ja osata valida end.

See moodul on enesearmastuse teekond. Et läbi enesetundmise tunda ära valikud, mida vajame ja teostada end. Et me julgeksime valida end, ka siis kui on ebamugav, kõige sellega mis on. Kui me iseennast enam ei jäta, siis ei saa ka keegi teine meid jätta.


Minu AegRuum on iseenda äratundmise ruum, mis on loodud selleks, et endaga kohtuda ja iseterveneda. Tervendame seda osa endast, mis on lahutatud ja ühendame taas tervikuga. Teeme seda keha tasandil, et energia saaks vabastatud rakutasandil ja soovitud muutused sündida.

Usaldame end tundeid taas tundma, et ennast ära tunda ja tunnistada. Tunnistama just neid tundeid, mis meie jaoks ebamugavad, mida eneses eitame, varjame ja mis meid varju teenistuses hoiavad.

Mida jagame:

  • Oskust oma keha kuulata ja seda usaldada.
  • Kontakti loomist oma keha pendliga, et see toetaks meie liikumist väes, mitte varjus.
  • Energia kanaldamist ja oma hinge sõnumite kuulamist ning seeläbi oskust näha haigust kui tervendajat.
  • Korduvate varjumustrite ja lojaalsuse mõistmise oskust oma päritolu süsteemile ja nendest välja astumist.
  • Oskust näha vastutust kui suurimat vabaduse mõõdet. Looja aspekti tunnistamist iseendas ja väe varjust vabastamise oskust.
  • Nähtamatu maailma nähtavale toomist ja selle tunnistamise tervendavat oskust.
  • Yin jooga toetavat ja tervendavat mõju.
  • Süsteemseid harjutusi, mis aitavad meil näha ja tervendada sidet oma päritolu perega, et võtta vastu oma suguvõsa vägi ja mõista ennast ja oma lugu.
  • Oskust näha elu kui ääretult põnevat mängu.

See, mis soovib meie seest välja tulla jagamisse, on miskit, mis on meiega koos küpsenud ja mida oleme praktiseerinud pea 12 aastat. Need hingesõnumid on toetanud meie kulgemist ja aidanud teadlikumalt luua oma elu. Nüüd on aga sügav äratundmine ja piisavalt julgust, et seda mängu üheskoos teiega kogeda ja oma piiritut olemust avastada.Lähtume sellest, et kõik on energia ja õpime üha enam tundma enda algse olemuse sagedust, vabastama uskumusi ja lugusi, mis meie olemust pisendavad ja võtma vastutus oma elu eest, et väljenduda saaks meie oma sisemine Geenius ehk Jumalik aspekt ehk Siddhi ehk „Sisemine Laps“.

Oleme jaganud selle teekonna 6ks mooduliks. Iga moodul toetab ja valmistab ette järgmiseks, kuid igaüks neist on ka eraldi seeditav ja kehakoode avav.

MOODUL I
17-18. 09 Keha&Tervis (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL II
22-23.10 Päritolu perekond ja suhted (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL III
26-27.11 Isiklik eneseteostus (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL IV
14-15.01 Romantilised suhted (partnerlus ja seksuaalsus). (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL V
11-12.02 Küllus ja raha (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL VI
11-12.03 Sisemine Laps. Püha Liit. (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

Kõik AegRuumi moodulid toimuvad Joogaruumis, Tallinnas Ristiku tn 10-2. Osalema on oodatud kõik, keda see eelnev kõnetab. Eelnev kokkupuude energiatöö või joogaga pole vajalik. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425 (Gerli) või 5225080 (Ereli).

Neljanda mooduli hind on 200.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: mooduli nimi). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas.

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee. Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 5 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata. Mooduli ärajäämisel või edasilükkumisel tagastatakse ettemaks täies ulatuses.

Kohtumiseni ❤

Link FB sündmusele