Minu AegRuum V moodul – Raha ja Küllus

11. veebr. 2023 09:00 - 12. veebr. 2023 17:00 Joogaruum, Ristiku 10

Sellel mooduli keskendume Raha ja Külluse teemadele.

Mõeldud on see kõigile, kes on väsinud “raha teenimast”, sellele järgi jooksmast, sellest kinni hoidma ja kogema, et seda on pidevalt puudu.

Võib olla sinu sissetulekud on suured kuid seal ei ole rõõmu taga ja sa ei tee asja, mis sinu hinge rikastab.

Või siis me peitume selle taha et meil on piisavalt ja see variuskumus takistab meil suurelt unistamast.

Või meil on keeruline raha välja anda või hoopiski vastu võtta.

Selles moodulis me keskendume ennekõike raha ja küllusega seotud piiravate uskumuste nähtavale toomisega ja võtma vastutust tunnete eest, mis tunnistamata. Avama endas reaalsust, kus raha tuleb kerguses, küllus on lõputu ja seda kõike on luua põnev.

Võtame vastu sõnumeid Sinu kõrgemalt aspektilt, kellel on juba valmis suurem plaan. See plaan, mis valmis enne sinu sündi ja mis on parim plaan, sest loodud siis kui olid täie teadlikkuse juures. Seda mäletab meie keha ja läbi keha saame äratundmised endas.

Lisaks kanaldustele teeme yin joogat, et kogu infot endasse integreerida ja oma kehasse ruumi luua, kuhu uue teadlikkusega maanduda.

Rahast saab mõõdupuu ja meie väärtuseks vabadus, mida loome endas kui vabastame kõik piiravad lood. Meie endi magneetilisus on see, mis kutsub KÕIKE (nii piiravat kui avardavat) ligi. Loome teadlikkust, millesse usume, mida ligi tõmbame ja siis on vaba tahe, kas valida vana ja tuttav või tundmatu uus.


Minu AegRuum on iseenda äratundmise ruum, mis on loodud selleks, et endaga kohtuda ja iseterveneda. Tervendame seda osa endast, mis on lahutatud ja ühendame taas tervikuga. Teeme seda keha tasandil, et energia saaks vabastatud rakutasandil ja soovitud muutused sündida.

Usaldame end tundeid taas tundma, et ennast ära tunda ja tunnistada. Tunnistama just neid tundeid, mis meie jaoks ebamugavad, mida eneses eitame, varjame ja mis meid varju teenistuses hoiavad.

Mida jagame:

  • Oskust oma keha kuulata ja seda usaldada.
  • Kontakti loomist oma keha pendliga, et see toetaks meie liikumist väes, mitte varjus.
  • Energia kanaldamist ja oma hinge sõnumite kuulamist ning seeläbi oskust näha haigust kui tervendajat.
  • Korduvate varjumustrite ja lojaalsuse mõistmise oskust oma päritolu süsteemile ja nendest välja astumist.
  • Oskust näha vastutust kui suurimat vabaduse mõõdet. Looja aspekti tunnistamist iseendas ja väe varjust vabastamise oskust.
  • Nähtamatu maailma nähtavale toomist ja selle tunnistamise tervendavat oskust.
  • Yin jooga toetavat ja tervendavat mõju.
  • Süsteemseid harjutusi, mis aitavad meil näha ja tervendada sidet oma päritolu perega, et võtta vastu oma suguvõsa vägi ja mõista ennast ja oma lugu.
  • Oskust näha elu kui ääretult põnevat mängu.

See, mis soovib meie seest välja tulla jagamisse, on miskit, mis on meiega koos küpsenud ja mida oleme praktiseerinud pea 12 aastat. Need hingesõnumid on toetanud meie kulgemist ja aidanud teadlikumalt luua oma elu. Nüüd on aga sügav äratundmine ja piisavalt julgust, et seda mängu üheskoos teiega kogeda ja oma piiritut olemust avastada.Lähtume sellest, et kõik on energia ja õpime üha enam tundma enda algse olemuse sagedust, vabastama uskumusi ja lugusi, mis meie olemust pisendavad ja võtma vastutus oma elu eest, et väljenduda saaks meie oma sisemine Geenius ehk Jumalik aspekt ehk Siddhi ehk „Sisemine Laps“.

Oleme jaganud selle teekonna 6ks mooduliks. Iga moodul toetab ja valmistab ette järgmiseks, kuid igaüks neist on ka eraldi seeditav ja kehakoode avav.

MOODUL I
17-18. 09 Keha&Tervis (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL II
22-23.10 Päritolu perekond ja suhted (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL III
26-27.11 Isiklik eneseteostus (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL IV
14-15.01 Romantilised suhted (partnerlus ja seksuaalsus). (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL V
11-12.02 Küllus ja raha (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL VI
11-12.03 Sisemine Laps. Püha Liit. (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

Kõik AegRuumi moodulid toimuvad Joogaruumis, Tallinnas Ristiku tn 10-2. Osalema on oodatud kõik, keda see eelnev kõnetab. Eelnev kokkupuude energiatöö või joogaga pole vajalik. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425 (Gerli) või 5225080 (Ereli).

Neljanda mooduli hind on 200.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: mooduli nimi). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas.

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee. Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 5 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata. Mooduli ärajäämisel või edasilükkumisel tagastatakse ettemaks täies ulatuses.

Kohtumiseni ❤

Link FB sündmusele