Ninu AegRuum

Minu AegRuum

17. sept. 2022 09:00 - 18. sept. 2022 17:00 Joogaruum (Ristiku 10)

Minu AegRuum on iseenda äratundmise ruum, mis on loodud selleks, et endaga kohtuda ja iseterveneda. Tervendame seda osa endast, mis on lahutatud ja ühendame taas tervikuga. Teeme seda keha tasandil, et energia saaks vabastatud rakutasandil ja soovitud muutused sündida.
Usaldame end tundeid taas tundma, et ennast ära tunda ja tunnistada. Tunnistama just neid tundeid, mis meie jaoks ebamugavad, mida eneses eitame, varjame ja mis meid varju teenistuses hoiavad.

Mida jagame:

  • Oskust oma keha kuulata ja seda usaldada.
  • Kontakti loomist oma keha pendliga, et see toetaks meie liikumist väes, mitte varjus.
  • Energia kanaldamist ja oma hinge sõnumite kuulamist ning seeläbi oskust näha haigust kui tervendajat.
  • Korduvate varjumustrite ja lojaalsuse mõistmise oskust oma päritolu süsteemile ja nendest välja astumist.
  • Oskust näha vastutust kui suurimat vabaduse mõõdet. Looja aspekti tunnistamist iseendas ja väe varjust vabastamise oskust.
  • Nähtamatu maailma nähtavale toomist ja selle tunnistamise tervendavat oskust.
  • Yin jooga toetavat ja tervendavat mõju.
  • Süsteemseid harjutusi, mis aitavad meil näha ja tervendada sidet oma päritolu perega, et võtta vastu oma suguvõsa vägi ja mõista ennast ja oma lugu.
  • Oskust näha elu kui ääretult põnevat mängu.

See, mis soovib meie seest välja tulla jagamisse, on miskit, mis on meiega koos küpsenud ja mida oleme praktiseerinud pea 12 aastat. Need hingesõnumid on toetanud meie kulgemist ja aidanud teadlikumalt luua oma elu. Nüüd on aga sügav äratundmine ja piisavalt julgust, et seda mängu üheskoos teiega kogeda ja oma piiritut olemust avastada.
Lähtume sellest, et kõik on energia ja õpime üha enam tundma enda algse olemuse sagedust, vabastama uskumusi ja lugusi, mis meie olemust pisendavad ja võtma vastutus oma elu eest, et väljenduda saaks meie oma sisemine Geenius ehk Jumalik aspekt ehk Siddhi ehk „Sisemine Laps“.
Oleme jaganud selle teekonna 6ks mooduliks. Iga moodul toetab ja valmistab ette järgmiseks, kuid igaüks neist on ka eraldi seeditav ja kehakoode avav.

MOODUL I
17-18. 09 Keha&Tervis (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL II
22-23.10 Päritolu perekond ja suhted (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

Kõige olulisem, mida kõik lapsed oma vanematelt vastu võtta saavad on Elu.

Ja need, kes on oma vanemad vastu võtnud, on vastu võtnud ka nende kaudu tulnud elu.

Oma vanemaid vastu võtta tähendab nende aktsepteerimist sellistena nagu nad on ja võtta neilt vastu elu koos kõigega, mida see kaasa toob. Vastasel juhul jääb meid saatma pidev rahulolematuse tunne, et miskit on puudu ja elu on võlgu. See ebapiisavuse tunne ilmutab end tihti meie teistes suhetes, kus tunneme, et me pole saanud piisavalt ja ootame teistelt selle kompenseerimist.

Selles 3D reaalsuses, kus saame rääkida ajaliinist, siis kohtumine iseendaga algab esivanematest kuni lasteni. Me oleme tulnud läbi nende, nad elavad meie sees, me oleme oma vanemad.

Meie uskumused on need, mis on igapäevaselt meie valikute taga ja läbi mille me loome oma reaalsust, kas siis nauditavamaks või vastupidi. Me teeme oma valikud kas Varjus või Väes ning nähtav maailm on vaid kinnituseks, et nähtamatu on olemas. Oma varju näeme kõige selgemini läbi teiste. See, mis meid teistes ärritab, ongi meie endi varju väljendus, mis ootab tunnistamist.

Enamasti aitavad seda varju nähtavale tuua meie kõige lähedasemad inimesed ja seetõttu on ka siin kõige suurem potentsiaal endaga lähedast suhet luua, mis peegeldab suhet ka kõigi teiste ja ümbritsevaga.

Suur osa sellest nädalavahetusest on personaalsete Hingesõnumite kanaldamine. See aitab tuua nähtavale Varju uskumusi ja seda väga täpse sõnastusega. See on meie jaoks aastaid olnud lemmik abivahend, mis aitab võtta vastutuse oma elu eest ja ärgata lugudest. See meetod on kasvanud koos meiega läbi erinevate kogemuste ja praktikate, ning suurest soovist teadlikuks saada, kes ma olen ja vabastada oma suurim potentsiaal.

Kõik see toimub läbi sinu enda keha, läbi äratundmise ja tunnistamise. Kuna meie kehad on alati ausad, siis teenib see alati meie kõrgemat hüvangut, meie sügavat olemust.

Lisaks teeme süsteemseid harjutusi, et puhastada suhteid oma (esi)vanematega ja võtame vastu meieni kantud ja meie sees voolava allika, nimega Elu. Võtame vastutuse oma Elu eest, mille oleme saanud eranditult kõik läbi ema ja isa.
Toome nähtavale alateadlikud uskumused, mis seotud päritolu perekonnaga, mistõttu satume korduvatesse mustritesse, olles seeläbi lojaalsed päritolu perekonnale ja jättes elamata oma elu.
Tihti on need lood, mida oleme sisimas kartnud, proovinud vältida, mõistnud hukka, häbenenud jne ning järgmisel hetkel on sellest saanud meie endi reaalsus.

Näide alateadliku lojaalsusega seotud uskumusest.

Naisterahvas soovis teada, miks tema lähisuhted ei toimi. Mehed, kellega tal tekib suhe, toovad temas pinnale väga tugevad tunded ja käitumise, mis loob nende vahel lahususe ja suhe lõppeb.

Kanalduse käigus tuli välja, et vanaema, kellele ta lojaalne oli, kaotas oma isa sõjas kui ta oli väike tüdruk ja see valu, mis väikese tüdruku sees oli, jäi läbi elamata. Tema kogemus oli see, et temalt võeti isa ja sellega seoses lahkus tema elust ka rõõm.

Uskumus, mida kandis endas naisterahvas, kes kanalduse tellis oli „Lähedased mehed võetakse ära ja sellega koos kaob elust mäng“. Ja see oli tema elus korduv muster, nii kui keegi lähedasemaks sai, hakkas ta saboteerivalt käituma ja meest sellega eemale ajama. See laienes ka tema pojale ja ka meessoost sugulastele. Peale selle loo nähtavale tulemist ja selle tunnistamist, muutus koheselt suhe pojaga ja tekkis palju aega ja ruumi, mis varem oli täidetud selle alateadliku uskumuse täitmisega. Sest me otsime väliselt alati kinnitust sellele, millesse me usume.

Nüüd tuues see kõik kokku tervikuks ja tervik, see on igaüks meist ise, siis mõistame, mis mängu me teeme enda sees. Üks osa armastab ja teine osa lahutab. Yin ja Yang energia, mis omavahel kohtuvad kas Varjus (lahususes) või Väes (liidus).

Mõlemil päeval poputame oma keha Yin joogaga ja lubame endil olla ja kogeda just seda, mis hetkel on.

Moodulid on loodud ennekõike mõistmaks, et me kõik oleme vibratsioonilised olendid ja moodustame koondunud kujul mateeria. Õpime oma inimlikku olemust tunnistama, et avaneda jumalikule potentsiaalile ja ühendada need kokku maagiliseks Elu mänguks.

Taastame üha rohkem julgust elada olevikus, kus tõde on alati kättesaadav ja kogeme iseenda mitmedimensioonilist olemust.

MOODUL III
26-27.11 Isiklik eneseteostus (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL IV
14-15.01 Romantilised suhted (partnerlus ja seksuaalsus). (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL V
11-12.02 Küllus ja raha (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

MOODUL VI
11-12.03 Sisemine Laps. Püha Liit. (Laupäeval kell 9.00-18.00 ja pühapäeval 10.00-17.00)

Kõik need koolitused leiavad aset Joogaruumis, Tallinas Ristiku tn 10. Oodatud on kõik, keda see eelnev kõnetab. Eelnev kokkupuude energiatöö või joogaga pole vajalik. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425 (Gerli) või 5225080 (Ereli).

Esimese mooduli hind kuni 10nda septembrini on 200.-. Peale seda 250.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: mooduli nimi). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas. Kui tunned, et soovid läbida meiega koos kogu koolituse hinnaga 200.- moodul, siis oma koha broneerimiseks kõigis moodulistes, kanna palun Joogaruumi kontole 300.- (see summa sisaldab nii esimese mooduli sissemaksu ja viimase mooduli tasu).

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee. Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 7 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata. Mooduli ärajäämisel või edasilükkumisel tagastatakse ettemaks täies ulatuses.

Armastusega, Gerli ja Ereli

FB