OSHO Dünaamiline Meditatsioon® 7 järjestikust päeva

11. märts 2024 - 17. märts 2024 Joogaruum, Ristiku 10

Kutsun Sind osalema OSHO Dünaamiline Meditatsioon® seitsmel järjestikusel päeval.

Periood : 11.03 – 17.03.2024.
Toimumisajad : E-R kell 7.00 – 8.15; L-P kell 10.00 – 11.15

OSHO Dünaamiline Meditatsioon® on üks kuulsamaid Osho poolt loodud aktiivseid meditatsioone. Aktiivne meditatsioon tähendab seda, et esmalt toimub konkreetne tegevus, mis võimaldab lõõgastada kehas pingeid, emotsioone ja meelt ning seejärel järgneb sellele vaikus.

OSHO Dünaamilise Meditatsiooni® eesmärk on liigutada paigalseisvat energiat. See on kiire, intensiivne ja põhjalik viis murda vanad, juurdunud mustrid keha meeles, mis hoiavad meid mineviku vangis ning kogeda vabadust, tunnistamist, vaikust ja rahu, mis peituvad teiselpool neid vanglamüüre.

Tegemist on meditatsiooniga, mille tehnika on spetsiaalselt välja töötatud tänapäeva kiire elutempoga inimese jaoks.

Teaduslikult on tõestatud, et OSHO Dünaamiline Meditatsioon® vähendab stressihormoone. Tekib rohkem energiat, elurõõmu, kasvab produktiivsus, väheneb ärevus ja hirm. Sinu minapilt saab selgemaks, Sa saad vabamaks oma olekus ja väljenduses.

Mediatsioonist:
Meditatsioon kestab kokku 1h ja koosneb viiest staadiumist.
Kogu meditatsiooni ajal on silmad suletud.

Esimene staadium – kaootiline, sügav hingamine. Sellisel viisil hingamine mõjutab aju osa, mis võimaldab meil vabaneda suuraju kontrollist. Seega emotsioonid ja instinktid pääsevad valla.

Teine staadium – plahvata ! Lase lahti kõigest, mis vajab välja heitmist.Töötab aju osaga, puhastades blokeerunud emotsioonid ja vabastades vanadest vaimsetest mälestustest ja traumadest.

Kolmas staadium – läbi hüppamise ja kasutades spetsiaalset heli sa liigutad energiat üles oma keha kõrgpunkti ning läbi selle saavutad sügava terviklikkuse tunde. Sa võid saavutada oleku, kus sa hüppad ilma igasuguse pingutuseta 15minutit.
Lähtudes nõelravi süsteemist on inimese jalataldadel mitmeid energiapunkte, mis on väga olulised. On avastatud, et mõjutades jalataldu – nagu sa teed kolmandas staadiumis hüpates – mõjutad sa positiivselt oma aju. Seepärast on ka oluline kolmandas staadiumis maanduda labajalgadele.

Neljas staadium – peatudes järsku ja olles liikumatult, jäätunult – on kogu süsteem jõudnud sügavasse ühtsusesse ja energia liigub vabalt terves kehas. Kõik eelnevad kolm staadiumit on ettevalmistuseks ja neljas on uks, kus on võimalik kogeda meditatsiooni.

Viies staadium – tähistamine läbi tantsu!

Meditatsiooni juhendab ja ruumi hoiab
Piret Isotamm aka Dhara Nartana Osho Rahvusvahelise Meditatsiooni Keskuse sertifitseeritud meditatsioonijuht.

Oled südamest oodatud, kui eelnev Sind kõnetas. Varasem kokkupuude aktiivsete meditatsioonidega ei ole oluline. Lisainfo ja registeerumine pisotamm@gmail.com või helista 52 17 246.

Osalemiseks riietu mugavalt, mis võimaldab vabalt liikumist. Kui soovid võid kaasa võtta oma silmaklapid, kuid need on ka kohapeal olemas. Palun mitte kasutada tugevaid parfüüme enne meditatsiooni.

Toimumiskoht:
Joogaruum, Ristiku 10 – 2, Tallinn.

Osalustasu :
7 päeva – 70 eurot. Joogaruumi kehtiva kuukaardi omanikele hind 55 eurot.
Võimalus osaleda ka 1 päev, hind 15 eurot kord.
Tasumine kohapeal sularahas.

Parkimine: Joogaruumi ees on tasuline parkimine, kuid selle ümbruses tasuta.

Põnevate kohtumisteni ????

Piret

Vaata ka üritust Facebookis.