Retriit – Mina Loon

17. juuni 2022 18:30 - 19. juuni 2022 16:00 Koolimäe loomemaja

Eelmisel aastal alanud Veevalaja ajastu on pimeduse ajastu, mis eeldab meilt üha enam oskust ja julgust toetuda iseendale, oma tunnetele, tundmustele ja intuitsioonile. See on seestpoolt väljapoole ajastu, mis ei lase meil enam sellisel määral sobitada end välistesse raamidesse ning normidesse nagu me seda seni oleme saanud teha ja nõuab meilt selget äratundmist, mis ma tegelikult oma ellu tahan ja mida ma päriselt luua soovin.

Veevalaja ajastu on hästi individualistlik ajastu, mis ei lase meil endale enam valetada ega vastumeelseid asju ilusaks rääkida ja omistada tähtsust asjadele, mis tegelikult tähtsad pole. Eelkõige nõuab see uus aeg meilt enda suhtes üdini aus olemist, sest ainult siis saame kogeda oma looja väge.

See on eneseväärtustamise aeg. Ning küsimus ei ole mitte „Olla või mitte olla;“ vaid juhtlause on „Olla, et olla.“ „Mina, olen.“ On tulnud aeg, mitte otsida Jumalat väljapoolt, vaid olla Jumal. Igaüks on Jumala ilming, manifestatsioon ja oma universumi kese ja tõeline vabadus saab sündida vaid läbi selle tunnistamise. Läbi enesetunnistamine ja vastutuse võtmise oma loomingu eest.

Selleks, et see ülemineku aeg oleks võimalikult lihtne ja mänguline, kutsume teid taaskord Koolimäe Loomemajja, et oma koht siin elus vastu võtta ja vägi varjust vabastada. See on otsuse koht, võtta vastu ennast ja astuda välja lavale iseendana. Lava, kus sina ise oled oma reaalsuse keskpunkt, peaosaline ja lavastaja. Koht, kus kogu prožektori valgus paistab ainult sulle ja on aeg särada.

Meie rõõm on jagada oma kogemust kuidas oleme jõudnud kohta, kus iseenda tunnistamine on ainus tee. Ainus tee, mis avab meis igatsetud vabaduse (see vabadus, kus emotsioonid, harjumused, hirmud ei otsusta enam meie eest).

Oma koha ja väe leidmiseks toome nähtamatu nähtavale läbi erinevate süsteemsete harjutuste, energiatöö ja meditatiivsete rännakute. Teeme praktikaid, mis aitavad meil tunda ja tunnistada. Õpime tundma Varju ja Valguse keelt, avame kehakoode ja usaldama kehakeelt.

Kõik päevad on toetatud joogapraktikate (nii yin kui yang seeriatega), puhta taimse toidu, hoitud ruumi ja toetava keskkonnaga. Loomulikult ootavad meid ka saun ja meri.

Need kolm päeva looduses ja teineteisega võib olla sinu võti, kui igatsed elus voolamise kergust ja ehedamat suhet iseendaga ning teistega. Sügavamat lähedust partnerlussuhtes ja negatiivsetest mustritest lahti ühendust. Äratundmist kehatasandil, mis on hetkel hea ja kogeda kuidas igaüks meist suudab mateeriat muuta ja kuidas luua mida iganes siin maa peal.

Kõige olulisem ja esimene looming meie endi keha. Looming, mis sai alguse meie emast ja isast, meie suguvõsast. Lugu sellest kuidas Elu jõudis Sinuni, põlvest põlve ja kui sa hingad, siis tänu just neile. Kogu tarkus on hoitud meie endi sees, kui sünnib küsimus, siis oleme ka selle vastuse hoidja.

„Kui meil on tervis, siis meil võib olla tuhandeid soove. Kui haige, siis on vaid üks soov. Olla terve“.

Me õpime end veelgi enam hoidma, hinnangute ja tingimusteta. Kogu teekond on juhitud meie endi keha tarkuse poolt, kuna keha ei valeta. Parim teejuht kellele järgneda ja tunda ära, mida uskuda, mida usaldada.

Meie ühisloomine toimub ca tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast Haljala vallas, kus meid ootab hoitud maja mere ääres, männimetsa sees. Oodatud on kõik, keda see eelnev kõnetab. Eelnev kokkupuude joogaga pole vajalik. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425. Kohtume reedel 17. juunil kell 18.00 Koolimäe Loomemajas ja lõpetame laagri pühapäeval 19. juunil kell 16.00. Retriidi hind on 275.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha laagris kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: juuni retriit). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas. Summa sisaldab nii majutust kui taimseid söögikordi (va transport). Kui probleemiks transport, siis kirjuta ja leiame sulle koha kellegi autos.

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee. Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 10 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata. Retriidi ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses.
Armastusega, Gerli ja Ereli

FB