Retriit – Minu Koht

27. mai 2022 18:00 - 29. mai 2022 16:00 Koolimäe loomemaja

Seekordse kokkusaamise kutse on enesetunnistamine ja oma koha vastuvõtmine.

See on oma elu eest vastutuse ja seeläbi oma väe tagasi võtmise otsus. Tagasi tulemine endasse, et astuda välja lavale iseendana. Lava, kus sina ise oled oma reaalsuse keskpunkt, peaosaline ja lavastaja. Koht, kus kogu prožektori valgus paistab ainult sulle ja on aeg särada. Enam pole soovi end maha salata, varjuda, manipuleerida, hukka mõista, võidelda. Soov armastust kogeda on suurem, kui hirm armastusest ilma jääda. Soov valida vabadus on suurem, kui kellegi reeglitele alluda. Soov elada on suurem, kui hirm põgeneda muutuste eest. Soov üha enam mõista kaalub üle hukkamõistu. Vajadus võidelda asendub julgusega alistuda, alistuda oma olemusele.

Meie rõõm on jagada oma kogemust kuidas oleme jõudnud kohta, kus iseenda tunnistamine on ainus tee. Ainus tee, mis avab meis tõelise vabaduse (see vabadus, kus emotsioonid, harjumused, alateadlikud hirmud või vaimsed tõkked ei otsusta enam meie eest).

Kui 12 aastat tagasi saime kogeda peresüsteemse meetodi abil oma kohta süsteemis ja tegelikku sünnijärjekorda, siis polnud meil õrna aimugi, kuidas sellise nähtamatu toomine nähtavale ja selle tunnistamine muudab meie ja meie lähedaste suhteid. Saime sügava kogemuse ja kinnituse sellest, kuidas muutus meie sees lõi muutuse ka meie ümber.

Oma koha leidmiseks toome nähtamatu nähtavale läbi erinevate süsteemsete harjutuste, energiatöö ja meditatiivsete rännakute. Kõik päevad on toetatud joogapraktikate (nii yin kui yang seeriatega), puhta taimse toidu, hoitud ruumi ja toetava keskkonnaga. Loomulikult ootavad meid ka saun ja meri.
Teeme praktikaid, mis aitavad meil tunda ja tunnistada. Õpime tundeid taas usaldama, keha kuulama ja end hoidma.

Need kolm päeva looduses ja teineteisega võib olla sinu võti, kui igatsed elus voolamise kergust ja iseendaga veelgi lähedasemat suhet. Oma elus valel kohal olemine võib takistada suhteid lähedastega, võib takistada uue suhte loomist. Sul võib olla raske ennast teostada või tunda ära, mis sind elus päriselt õnnelikuks teeb. Võid kogeda sõnuseletamatut süütunnet elu või kellegi teise ees või kogeda tundeid, mis justkui ei kuulu sulle, raskust oma õlgadel, mis tundub suurem kui sina jne.

Retriit toimub ca tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast Haljala vallas, kus meid ootab armas hiljuti renoveeritud Koolimäe Loomemaja, mis asub männimetsas otse mere ääres. Oodatud on kõik, keda see eelnev kõnetab. Eelnev kokkupuude joogaga pole vajalik. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425.

Kohtume reedel 27. mail kell 18.00 Koolimäe Loomemajas ja lõpetame laagri pühapäeval 29. mail kell 16.00.

Retriidi hind on 255.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha laagris kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: aprilli retriit). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas. Summa sisaldab nii majutust kui taimseid söögikordi (va transport). Kui probleemiks transport, siis kirjuta ja leiame sulle koha kellegi autos.

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee.

Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 10 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata. Retriidi ära jäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses.

Armastusega,
Gerli ja Ereli