Retriit – Minu Vägi

14. juuli 2022 18:00 - 17. juuli 2022 16:00 Koolimäe loomemaja

Selle suve kolmas ja viimane kohtumine on selleks, et eemaldada vari oma väelt.

Eelmisel aastal lõpule jõudnud ja meid üle 2100 aasta oma ohjes hoidnud Kalade ajastu kõige suurem karuteene oli see, et see lahutas inimese ja Jumala ning inimene hakkas otsima Jumalat endast väljapoolt. Uus Veevalaja ajastu seisab igati aga selle eest, et me selle jumalikkuse taas iseendas üles leiaksime, et me mõistaksime, et Jumal toimib ja hingab meis endis. Igaüks on Jumala ilming, manifestatsioon ja oma universumi kese ning tõeline vabadus saab sündida vaid läbi selle tunnistamise. Läbi enesetunnistamine ja vastutuse võtmise oma loomingu eest.

See on suur üleminek ja selleks, et see oleks lihtsam ning mängulisem kutsume sind taaskord Koolimäe Loomemajja, et taastada usk oma jumalikkusesse ning oma vägi varjust vabastada. See on otsuse koht, võtta vastu ennast ja astuda välja lavale iseendana. Lava, kus sina ise oled oma reaalsuse keskpunkt, peaosaline ja lavastaja.

Selle ajastu juhtlause on „Olla, et olla.“ See tähendab, et enam pole vaja end sättida väliste standardite järgi, pole vaja mahtuda väljastpoolt kehtestatud normidesse ega struktuuridesse. Nüüd on vaja hakata iseennast sügavalt väärtustama ja leida endas julgus järgneda oma südamehäälele.

Oma koha leidmiseks ja väe tunnistamiseks toome nähtamatu nähtavale läbi erinevate süsteemsete harjutuste, energiatöö ja meditatiivsete rännakute. Teeme praktikaid, mis aitavad meil tunda ja tunnistada. Õpime tundma Varju ja Valguse keelt, avame kehakoode ja usaldama kehakeelt.

Kõik päevad on toetatud joogapraktikate (nii yin kui yang seeriatega), puhta taimse toidu, hoitud ruumi ja toetava keskkonnaga. Loomulikult ootavad meid ka saun ja meri.

Need neli päeva looduses ja teineteisega võib olla sinu võti, kui igatsed elus voolamise kergust ja ehedamat suhet iseendaga ning teistega. Sügavamat lähedust partnerlussuhtes ja negatiivsetest mustritest lahti ühendust. Äratundmist kehatasandil, mis hetkel on tõde ja kogeda kuidas igaüks meist suudab mateeriat muuta ja kuidas luua mida iganes siin maa peal.

Meie ühisloomine toimub ca tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast Haljala vallas, kus meid ootab hoitud maja mere ääres, männimetsa sees. Oodatud on kõik, keda see eelnev kõnetab. Eelnev kokkupuude joogaga pole vajalik. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425. Seekord kohtume juba neljapäeval 14. juulil kell 18.00 Koolimäe Loomemajas ja lõpetame laagri pühapäeval 17. juulil kell 16.00. Retriidi hind on 310.-. Kuna kohtade arv on piiratud, siis huvi korral kirjuta registreerimiseks gerli@joogaruum.ee ja oma koha laagris kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: juuli retriit). Ülejäänud summa palume tasuda kohapeal sularahas. Summa sisaldab nii majutust kui taimseid söögikordi (va transport). Kui probleemiks transport, siis kirjuta ja leiame sulle koha kellegi autos. PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee. Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 10 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu ei tagastata. Retriidi ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses.

Armastusega, Gerli ja Ereli