Yin jooga rännak koos Peeter Rebasega

7. mai 2023 19:30 - 7. mai 2023 21:00 Joogaruum, Ristiku 10

Hea kaasteeline!

Oled oodatud müstilisele Yin jooga rännakule, mida saadab suurepärane muusik Peeter Rebane kitarril. Tema soolokava kannab pealkirja “Ise”. See on kitarril ja luuperil esitatud originaalmuusika, mille tarbeks on ta ammutanud inspiratsiooni nii loodusest, ajaloosündmustest kui ka inimestevahelistest mikro-, makro- ja semikosmostest.

“Kõik algas sellest, kui kord loodusesse uitama minnes võtsin fotoka asemel kaasa kitarri ja luuperi, et ümbritsevat jäädvustada. Oli talv Eesti põhjarannikul… väga ebamugav… Imelikul kombel hakkas aga just neis oludes klaaruma kauaotsitud “enda” kõla. Ilmselt peabki inspiratsiooni saamiseks natuke külm ja valus olema.

Ideed, mis sedalaadi käikudel tekkisid, olid osa hetkest ja ümbrusest ning seetõttu tundus mõte nende esitamisest tehiskeskkonnas esialgu võõras. Vii või publik endaga metsa külmetama… Õnneks selgus materjali settides, otsingute ja katsetuste tulemusena, et loodus jääb selle muusika osaks, esitades seda kus iganes, kasvõi kontserdisaalis.”

“ISE” tähendab üksi, ilma ansambli- ja vestluskaaslaste ning toetava ümbruseta, omapead uidates. Siiski on ka kõige üksildasema loomerännaku magusaks sihtpunktiks kohtumine kuulajaga. See on lõppjaam, kohalejõudmine ja ka eksam.

Yin jooga puhul on tegemist mõnusalt pehme ja maandava joogastiiliga, kus kasutatakse polstreid ja patju, et keha saaks sügavalt lõdvestuda ning meel vaigistuda. Selle tulemuseks on tihtipeale võimas siserännak, mis aitab näha iseennast ja oma elu selgemini. See joogastiil sobib pea kõigile ja ei eelda absoluutselt mingisugust varasemat kokkupuudet joogaga. Seega on matile oodatud ka need, kes pole kunagi varem joogatanud.

Tund toimub pühapäeval 07. mail kell 19.00-21.00. Yin jooga osa juhendab Allan. Energiavahetuse hind Joogaruumi kuukaartide omanikele 15.- ja teistele 25.-. Tasuda saab kohapeal sulas, arve alusel ülekandega või Stebby kaudu.

PS! Sellesse tundi on vaja kindlasti registreeruda ja selleks kirjuta gerli@joogaruum.ee.
Pühapäeval tule palun vähemalt 10 min varem kohale, et saaksime täpselt alustada. Kõik abivahendid on kohapeal olemas (matid, padjad ja pleedid), aga võimalusel võid oma pleedi kaasa ka võtta. Pane end soojalt riidesse, sest Yin jooga ajal võib muidu jahe hakata.

FB link