Yin rännak koos Rändajaga

15. okt. 2023 19:00 - 15. okt. 2023 21:00 Joogaruum, Ristiku 10

Kallis jooga- ja muusikasõber!

Kuna kevadine Yin koos Rändajaga oli mega ilus hingepuudutus, siis kutsusime Indreku uuesti meid oma helidega saatma. Seega on sul taaskord võimalik nautida pehmet Yin jooga rännakut, mida saadab müstiline Rändaja oma kitarril, värvides seda veel maagilisemaks luuperi ja teiste instrumentidega.

Kõik huvilised on südamest oodatud, ka siis, kui varasem kokkupuude joogaga puudub. Yin jooga puhul on tegemist hästi pehme ja maandava joogastiiliga, kus kasutatakse erinevaid patju ja polstreid, et keha saaks sügavalt lõdvestuda ning meel vaigistuda. Poosides püsitakse ca 5 min. Seega saad muusikat nautida patjade peal vedeledes ????. Joogatunni lõpetame pikema Savasanaga (selililamang), et helid saaksid meid veelgi sügavasse meditatiivsesse siserännakusse viia.

Tund toimub pühapäeval 15. oktoobril kell 19.00-21.00. Yin jooga osa juhendab Allan. Energiavahetuse hind Joogaruumi kuukaartide omanikele 10.- ja teistele 20.-. Tasuda saab kohapeal sulas, arve alusel ülekandega või Stebby kaudu.

PS! Sellesse tundi on vaja kindlasti registreeruda ja selleks kirjuta gerli@joogaruum.ee.

Pühapäeval tule palun vähemalt 10 min varem kohale, et saaksime täpselt alustada. Kõik abivahendid on kohapeal olemas (matid, padjad ja pleedid), aga võimalusel võid oma pleedi kaasa ka võtta.
Pane end soojalt riidesse, sest Yin jooga ajal võib muidu jahe hakata.

Allan ja Indrek

FB üritus