Yin retriit- pimedusse peidetud valgus!

29. okt. 2021 18:00 - 31. okt. 2021 16:00 Koolimäe loomemaja

Oktoobrikuu viimasel nädalavahetusel kutsume teid taas Koolimäe Loomemajja, kus seekord püüame tugevdada kontakti oma yin energiaga.

Yin ja yang energia pole vastandid, nad on ühe energia kaks nägu. Nad on üks. Yin ja yang moodustavad universumi terviklikkuse. Nad annavad teineteisele tähenduse. Nii nagu valgus ei saa eksisteerida ilma pimeduseta. Tegevus on võimatu tegevuseta. Sissehingamine ei saa eksiteerida ilma väljahingamiseta. Olemine sõltub tegemisest ja tegemine sõltub olemisest.

Seega on mõlemad energiad võrdselt olulised ja oktoobrikuises retriidis keskendume just Yin ning novembrikuises retriidis aga Yang energiale.

Yin energia on meie kõigi sees olemas, pole vahet, kas tegu on mehe või naisega. See on Kodu energia. See on Algallika, voolava Valguse, puhta Olemise energia. See on energia, mis pole veel avaldunud, asjade sisemine aspekt. Yin energia on kõikehõlmav ja ookeanilaadne; see ei erista ega individualiseeri. Vastupidi, see kingib meile tugeva Üks olemise tunde. See energia aitab meil kontakti saada sügava sisemise inspiratsiooniga, mida pole võimalik väljastpoolt ammutada. Hea kontakt selle energiaga, aitab meil rohkem toetuda oma sisemisele Tarkusele.

Ka astroloogiliselt on praegu selline aeg, mis paneb meid üha rohkem oma Yin energiaga kontakti otsima. Kui vastlõppenud Kalade Ajastu põhiplaan oli jagada ja vallutada, eristada ja uurida, lahutades vastandeid üksteisest, siis vastalanud Veevalaja põhiplaaniks on holistlik ühtsus. Kui Kalade ajastu tugines mõistusele ja informatsioonile, siis Veevalaja ajastu ärgitab meid looma uut ja tugevamat sidet oma intuitsiooni, emotsioonide ja instinktidega. Kalade ajastul hindasime end suunaga väljapoolt sissepoole. Oluline oli see, kuivõrd me teistele meeldime, kuivõrd meid hinnatakse ja tunnustatakse ning valitakse. Seeläbi sündis meie eneseteadvus ja eneseväärtustamine. Veevalaja ajastul tuleb aga õppida end hindama seestpoolt väljapoole. Oluliseks saab see, kuivõrd me iseendale meeldime, kuivõrd me iseennast tunnistame ja tunnustame, iseennast valime. See nõuab meilt julgust toetuda täiesti nähtamatule ja julgust siit sirutuda.

Selles Yin retriidis laseme end juhtida sellistel tugevatel Yin printsiipidel nagu vaikus, pimedus, usaldamine, vaatlemine ja olemine. Loomulikult teeme seekordses retriidis palju yin joogat ja see saab olema ilus terviklik kulgemine juurtšakrast üles kroontškrani välja. Lisaks joogale teeme ka muid praktikaid, mis aitavad oma Yin energiale rohkem toetuda. Me võtame aega iseenda teadvustamiseks ja väärtustamiseks ning teeme ruumi seni tunnistamatule.

Gerli: Minu jaoks on Yin energia see, mis annab selgust, loob paindlikkust, tugevust ja tasakaalu, tervendab ja väestab! Hea kontakt selle energiaga loob tugeva vundamendi, millele võib julgelt toetuda!

Meie Yin retriit toimub ca 75 min autosõidu kaugusel Tallinnast Koolimäe Loomemajas, kus toimusid ka meie suvised laagerdumised. See asub Võsult 4km kaugusel otse mere ääres mändide all. Loomemajas on ilus kaminaga saal meie ühistegevuste jaoks ning mõnusad hubased kahesed toad, et saaksid vajadusel vahepeal omaette olla.

Ootame kõiki, keda see eelnev kõnetab ja varasem joogakogemus pole sugugi vajalik, sest Yin jooga sobib kõigile. Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425.

Kohtume reedel 29. oktoobril kell 18.00 Koolimäe Loomemajas ja lõpetame laagri pühapäeval 30. oktoobril kell 16.00. Laagri hind on 225.-
Registreerimiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee ja oma koha laagris kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: Yin retriit). Summa sisaldab lisaks praktikatele nii majutust kui taimseid söögikordi (va transport).

PS! Kui sa mingil põhjusel ei saa osaleda, siis anna sellest kindlasti teada gerli@joogaruum.ee.
Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 15 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu osa ei tagastata.
Laagri ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses või sõlmitakse kokkulepe järgmises laagris osalemise kohta.

Armastusega, Gerli ja Ereli ja Allan

Facebook