Yin-Yang retriit – Terviku kogemise ilu

11. jaan. 2022 18:00 - 13. veebr. 2022 16:00 Koolimäe loomemaja

Veebruarikuu teisel nädalavahetusel kutsume taas teid Koolimäe Loomemajja, kus seekord püüame luua ilusat kooskõla oma yin ja yang energia vahel. Yin ja yang energia pole vastandid, nad on ühe energia kaks nägu. Nad on ÜKS. Yin ja yang moodustavad universumi terviklikkuse. Nad annavad teineteisele tähenduse. Valgus ei saa eksisteerida ilma pimeduseta. Tegevus on võimatu tegevuseta. Sissehingamine ei saa eksiteerida ilma väljahingamiseta. Olemine sõltub tegemisest ja tegemine sõltub olemisest.

Need mõlemad energiad on meie sees olemas, pole vahet, kas tegu on mehe või naisega. Yin energia on Kodu energia. See on Algallika, voolava Valguse, puhta Olemise energia. See on energia, mis pole veel avaldunud, asjade sisemine aspekt. Yin energia on kõikehõlmav, see ei erista ega individualiseeri. Vastupidi, see kingib meile tugeva Üks olemise tunde. Hea kontakt selle energiaga aitab meil kontakti saada sügava sisemise inspiratsiooniga, mida pole võimalik väljastpoolt ammutada. Yin energia aitab meil rohkem toetuda oma sisemisele Tarkusele. Meesenergia on see aspekt meis, mis on suunatud väljapoole. Just see osa Jumalast või Vaimust, mis aitab Vaimul materialiseeruda ja kuju võtta. Meesenergia sisaldab seetõttu tugevat loovat jõudu. Meesenergia jaoks on loomulik olla väga keskendunud ja eesmärgile orienteeritud. Nii loob meesenergia individuaalsust. Meesenergia võimaldab meil eralduda tervikust ja seista üksi ning olla konkreetne indiviid. Kuna me tuleme hästi duaalsest Kalade ajastust, kus erinevusi nähti kui vastandeid, mis kandus üle ka suhtumisse nais- ja meesenergiasse ja see tõi endaga kaasa hästi palju võitlust ning sõdimist nii meie sees kui meie ümber. Uus Veevalaja ajastu liigutab meid tervikteadvuse suunas, mis võtab omaks mõlemad polaarsuse osad läbi armastuse ja mõistmise energiate. See aitab meil mõista mõlema energia rolli tervise, harmooniliste suhete ja tasakaaluka elu loomisel ning hoidmisel.

Selles Yin-Yang retriidis kasutame erinevaid yin ja yang kvaliteete, et oma nais- ja meesenergiat tervendada, et tuua rohkem harmooniat oma elu erinevatesse valdkondadesse. Me praktiseerime nii Yin kui Yang stiilis (Vinyasa) joogat, et kogeda juba matil seda, kuidas need kaks energiat teineteist toetavad ning täiendavad. See saab olema ilus terviklik kulgemine juurtšakrast üles kroontšakrani välja. Lisaks joogale teeme ka muid praktikaid, mis aitavad meil terviku suunas liikuda. Me võtame aega iseenda teadvustamiseks ja väärtustamiseks ning teeme ruumi seni tunnistamatule. Täpsema ajakava saadame osalejatele vahetult enne retriiti.

Kellele see retriit on mõeldud? Ootame kõiki, keda see eelnev kõnetab ja varasem joogakogemus pole sugugi tingimata vajalik. Kõige olulisem on, et oskad oma keha kuulata ja liikuda vastavalt sellele. Usume, et sellest retriidist võib tuge olla neile, kes vajavad oma elus praegu seda väikest tõuget, et mingid muutused sisse viia või kes üldse ei tea, kuidas ning mis suunas hetkel edasi minna või kes tunnevad, et suhe iseendaga või partneriga vajab tervendamist. Ka see on täiesti ok, kui tahad lihtsalt kinkida oma kehale rohkem tähelepanu ja veeta aega toredas seltskonnas. Meie Yin-Yang retriit toimub ca 75 min autosõidu kaugusel Tallinnast Koolimäe Loomemajas, kus on toimunud ka meie eelmise aasta laagerdumised. See asub Võsult 4km kaugusel otse mere ääres mändide all. Loomemajas on ilus kaminaga saal meie ühistegevuste jaoks ning mõnusad hubased kahesed toad, et saaksid vajadusel vahepeal omaette olla.
Lisainfo saamiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee või helista 5222425. Kohtume reedel 11. veebruaril kell 18.00 Koolimäe Loomemajas ja lõpetame laagri pühapäeval 13. veebruaril kell 16.00. Laagri hind on 285.- Registreerimiseks kirjuta gerli@joogaruum.ee ja oma koha laagris kindlustad tasudes 100.- euri Joogaruum OÜ kontole (Swedbank: EE242200221052383402, selgitus: Tasakaalu retriit). Summa sisaldab lisaks praktikatele nii majutust kui taimseid söögikordi (va transport).

PS! Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 5 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest. Teatades mitteosalemisest hiljem, siis ettemaksu osa ei tagastata.
Laagri ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses või sõlmitakse kokkulepe järgmises laagris osalemise kohta.

Armastusega, Gerli ja Ereli

Yin-Yang retriit – Terviku kogemise ilu | Facebook