Allan Laine

Teadmine, et ma hakkan joogaga tegelema tuli mulle aastaid varem, kui ma päriselt joogasse jõudsin. Lihtsalt sisemine äratundmine oli, et ma hakkan joogaga tegelema ja nagu elus ikka  – kui sa usaldad elu, toob elu sulle kõik, mida sa soovid. Tuleb lihtsalt päriselt soovida.

Nii juhtuski, et läbi oma töö kohtusin ma oma esimese joogaõpetaja Helbega, kellega tegime mõned tunnid, kuid tollal jäi see kahjuks kiire elutempo juures soiku. Teist korda tuletas jooga mulle ennast meelde siis, kui kohtusin ühel rännakul Erelit. Pärast seda tutvust oli taas kuuekuuline paus enne kui ma taas matile jõudsin ja see avas palju uusi vaateid ja uksi minu elus ning tõi mu ellu väga kalli inimese. Suhteliselt kiiresti jõudsin ma ka joogaõpetaja koolitusele ning taaskord oli koolituse ja esimese tunni vahel 5 aastat, kuigi see teadmine, et ma hakkan millalgi joogat andma, oli minuga koguaeg kaasas.

Jooga on minu jaoks väga sügav sisekaemus, mis loob usaldust enda ja elu vastu ning mis tekitab soovi elada iga päev nii, nagu see oleks parim päev mu elus. Minu soovitus on usaldada oma sisemist äratundmist ja kinkida endale aega iseendaga.

Tule tundi!