Getter Kask

Jooga aitab mul kohtuda iseendaga. Iga päevaga üha sügavamal tasandil.

Iseendaga kohtumine matil ja iseenda olemusele otsa vaatamine lubab mul näha oma sisemist tõde. See kohtumine oma puhta olemusega on mind aidanud ennast paremini mõista, kasvatanud eelkõige armastust ja austust iseenda vastu ning võimaldanud seda näha ja vastu võtta ka väljaspool.

Joogaga alustades tõi mind matile tohutu emotsionaalne valu, mis vajas väljundit ja tunnistamist. Olemise lihtsus, lihtsalt lubada ja kogeda, ilma hinnanguteta on mind avanud millelegi palju suuremale. Aidanud mul näha, et emotsioonid on ja jäävad aga valik on minul endal kuidas need mind mõjutavad. Olen leidnud ja loonud nende emotsionaalsete lainete vahele ruumi, mõistmist ja armastust.

Läbi jooga aastate on minu suurimaks abiks ja kingituseks olnud vaikus, Yin jooga. Kehas kohal olek. Läbi Yin jooga paituse olen kontakti saanud oma emotsioonidega, näinud kuidas keha avaneb ning alati toetab. Emotsioonide tunnistamine on mind avardanud ja avanud liikumisele. Seestpoolt väljapoole. Läbi Yang praktika, Vinyasa, olen paremasse kontakti saanud välise maailmaga. Oma keha liigutamine on mul aidanud kogeda iseenda unikaalsust.

Seda vaikuse paitust ja naudingut kehas olemisest ning liigutamisest soovin ka sulle edasi anda.

Avades silmad enda sisemuse suunas võimaldab see näha selgemalt ka väljapoole. Seda kõike läbi armastuse ja naudingu ruumi loomise enda sees.